wolontariat

wolontariat

Interesuje cię jeździectwo, jesteś osobą pełną energii i sportowej pasji? Nie przegap okazji i zgłoś się do programu wolontariatu na Mistrzostwa Europy Pony, które w połowie sierpnia zostaną rozegranie w Strzegomiu. Nabór trwa tylko do końca kwietnia.

 

Sukces organizacyjny każdej imprezy sportowej to praca zespołowa, a szczególny wkład w jego osiągnięcie wnoszą wolontariusze. – Do sprawnego przeprowadzenia zawodów potrzebne jest zaangażowanie ponad100 ochotników- mówi Agnieszka Mossakowska - Knast, koordynator Programu Wolontariatu. - Podczas mistrzostw będzie wiele zadań do wykonania, potrzebne będą różne doświadczenia i umiejętności, dlatego zapraszamy osoby w każdym wieku. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś otwarty na nowe wyzwania i z zaangażowaniem wykonujesz powierzone zadania - to szukamy właśnie ciebie.

Aby zgłosić się do programu wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny na www.strzegom2019.pl w zakładce Wolontariat.

Wolontariusze będą potrzebni przy wsparciu funkcjonowania biura zawodów i centrum prasowego. Będą pomagać w punktach informacyjnych, przy obsłudze informatycznej. Będą pełnić funkcje stewardów, sekretarzy i sędziów przeszkodowych. Zajmą się obsługą stajni, czworoboków i parkurów. Pomoc będzie potrzebna także przy pracach porządkowych, rozklejaniu plakatów, w transporcie i wielu innych zajęciach.

Organizatorzy na czas trwania zawodów zapewniają ubezpieczenie, zakwaterowanie w miasteczku namiotowym oraz wyżywienie

- Udział w programie to nie tylko okazja, żeby od zaplecza zobaczyć organizację wielkiego wydarzania sportowego, zdobyć cenne doświadczenia i nawiązać nowe znajomości. To także frajda z pomagania innym, wspólny sukces i dobra zabawa – podsumowuje Agnieszka Mossakowska – Knast.

Rekrutacja do programu trwa do 27 kwietnia.
Fot. Leszek Wójcik