3917353A 9110 4AAC AB3A 27DDFC0E2A6C 1 105 c

Lubisz nowe wyzwania? Szukasz zawodowych inspiracji i ciekawych doświadczeń? Chcesz uczestniczyć w przygodzie, jaką jest organizacja międzynarodowych wydarzeń sportowych i zobaczyć je od zaplecza? Jeśli tak, dołącz do teamu organizacyjnego zawodów jeździeckich w Strzegomiu i zgłoś się do programu wolontariatu. Właśnie rusza nabór.

MCH 0361.jpggm

Międzynarodowa Federacja Jeździecka kolejny raz powierzyła nam organizację Mistrzostw Europy Kuców i to od razu na trzy lata.

LW1 3154

Zwieńczeniem Mistrzostw Europy Pony w Strzegomiu był konkurs skoków przez przeszkody, w którym wyłoniono indywidualnych zwycięzców. Złoto powędrowało do Maxa Wachmana dosiadającego Cuffesgrange Cavalidam.

LW1 4810

Duńczycy trzykrotnie sięgnęli po złoty medal Mistrzostw Europy Pony w dyscyplinie ujeżdżenia: drużynowo, indywidualnie i w programie Freestyle, podczas którego zawodnicy prezentowali program dowolny do wybranej muzyki.

LW1 4120

Reprezentanci Wielkiej Brytanii obronili tytuł i dwukrotnie stanęli na najwyższym stopniu medalowego podium, zdobywając złoto indywidualnie i drużynowo w dyscyplinie WKKW. Srebro wywalczyli Francuzi, a brąz Irlandczycy.

LW1 3154

Rozegrana w sobotę próba terenowa nie zmieniła zbyt wiele w drużynowym rankingu po ujeżdżeniu. Na prowadzeniu pozostają Brytyjczycy, na drugim miejscu są Francuzi, a na trzecią z czwartej pozycji awansowali Irlandczycy.